Tłumacz języka migowego Wideotłumacz w praktyce

Poniżej prezentujemy przykłady wdrożeń Wideotłumacza języka migowego w urzędach. Wszyskie urzędy wymienione poniżej uczesniczą w programie Firma Przyjazna Głuchym.

II Urząd Skarbowy Łódź - Bałuty

W Urzędzie zastosowano Telefon Video. Osoby głuche są obsługiwane w wyznaczonym pomieszczeniu, na lewo od głównego korytarza przy wejściu do Urzędu, w którym bez skrępowania mogą skorzystać z pomocy tłumacza języka migowego online - Wideotłumacza.

 

Urząd Miasta Łodzi - Furtka Miejska, Łódź, ul. Piotrkowska 104

W Urzędzie zastosowano telefon programowy Softphone, zainstalowany na komputerze. Za pomocą tej aplikacji w każdej chwili można połączyć się z profesjonalnym tłumaczem z Polskiego Związku Głuchych Oddział Łódzki. Stanowisko tłumacza języka migowego online jest dostępne dla każdej osoby głuchej po lewej stronie w hallu Urzędu, wejście od Pl. Kolumny Paryskiej.

 

Apteka Nowe Kwiaty Polskie

W Aptece zastosowano Telefon Video, za którego pośrednictwem każda osoba niesyłysząca może skontaktować się z profesjonalnym tłumaczem języka migowego, w celu zakupienia leków lub innych środków sprzedawanych w Aptece lub uzyskania porady na temat lekarstw.

 

Informacja dla urzędów, instytucji i firm:

Jeśli biorą Państwo udział w programie Firma Przyjazna Głuchym i chcieliby Państwo zamieścić bliższe informacje o swojej firmie, jak powyżej, prosimy o kontakt, w celu umówienia wizyty naszego fotografa. Sesja zdjęciowa i zamieszczenie informacji na stronie jest zupełnie bezpłatne.

Kontakt:

tel. 42 231 30 36 lub 784020521
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.